Kezdőlap

 

 

MŰSZAKI ÉS ÜZEMELTETÉSI CSOPORT RESTAURÁTOR CSOP. TECHNIKAI CSOP.

 



IGAZGATÓSÁG, ÜGYVITELI ÉS GAZDASÁGI CSOPORT

Dr. Ábrahám Levente PhD megyei múzeumigazgató, entomológus, főmuzeológus, főtanácsos, c. egyetemi docens
30/683-1315
Simonics Lászlóné megyei múzeumigazgató helyettes
20/288-4650
Sásiné Nemes Ibolya csoportvezető,
humán erőforrás ügyintéző - főtanácsos
30/206-4595
Bajzik Annamária titkárnő, régésztechnikus
30/869-6079
Némethné Győrffy Anita pénztáros, gazdasági előadó
Kozemcsákné Soós Ágnes pénzügyi előadó
30/602-4923
Kele Ildikó pénzügyi előadó
Lábadiné Somogyi Márta ügyviteli alkalmazott



TERMÉSZETTUDOMÁNYI OSZTÁLY

Dr. Juhász Magdolna PhD osztályvezető, biológus-főmuzeológus, főtanácsos
30/869-6077 szakmai önéletrajz
Simon Miklósné preparátor-munkatárs
-
  szakmai önéletrajz
Körtési Gábor preparátor asszisztens


RÉGÉSZETI OSZTÁLY

Dr. Honti Szilvia osztályvezető, régész- főmuzeológus, főtanácsos
30/226-8487 szakmai önéletrajz
Németh Péter régész-főmuzeológus
30/869-6054 szakmai önéletrajz
Molnár István régész-muzeológus
molnaristvan74@yahoo.com 30/869-6055 szakmai önéletrajz
Magyarné Hrotkó Zsuzsanna régészeti rajzoló
  szakmai önéletrajz
Balla Krisztián régészeti rajzoló
30/869-6051 szakmai önéletrajz
Nyári Zsolt régészeti rajzoló-munkatárs
30/206-3397 szakmai önéletrajz
Cserép Tamás technikai alkalmazott
csereptamas@smmi.hu 30/657-0813  
Gál Zoltán adattáros munkatárs
30/858-4859
Sipos Carmen régész-főmuzeológus
Stunya Péter régész asszisztens
Varga Máté régész asszisztens
Baksics Gábor technikai alkalmazott


ÚJKORTÖRTÉNETI OSZTÁLY

Dr. Varga Éva osztályvezető, történész- főmuzeológus, főtanácsos
20/287-5152 szakmai önéletrajz
Somogyvári Lászlóné gyűjteménykezelő-munkatárs
  szakmai önéletrajz
Gyurákovics Norbert technikatörténeti muzeulógus
  szakmai önéletrajz
Nagy-Tóth Mária irodalomtörténeti főmuzeológus



NÉPRAJZI OSZTÁLY

Lövéteiné Kapitány Orsolya osztályvezető, néprajzos- főmuzeológus, főtanácsos
30/869-60-52
szakmai önéletrajz
Simon Andrea gyűjteménykezelő
szakmai önéletrajz
Ácsné Imrő Judit gyűjteményvezető, néprajzos-főmuzeológus
-
82/484-223, 30/869-6048
 



KÉPZŐ ÉS IPARMŰVÉSZETI OSZTÁLY

Horváth János Milán osztályvezető, műv.történész- főmuzeológus, főtanácsos
30/869-6078 szakmai önéletrajz
Dr. Géger Melinda művészettörténész-főmuzeológus
  szakmai önéletrajz
Sebők Szilvia gyűjteménykezelő
   


KÖZMŰVELŐDÉSI OSZTÁLY

Szalay Lilla közművelődési szakalkalmazott, osztályvezető
30/869-6056
Halmos Klára közművelődési szakalkalmazott
  szakmai önéletrajz
Őszi Zoltán közművelődési szakalkalmazott
30/206-2881 szakmai önéletrajz
Molnar Ferenc könyvtáros
   



MŰSZAKI ÉS ÜZEMELTETÉSI CSOPORT

Horváth János vagyonvédelmi vezető, központi gondnok
30/869-6053
Büchler Tamás villanyszerelő-ált.karbantartó
30/337-3272
Biczó László gondnok
Kovács László ált. karbantartó



RESTAURÁTOR CSOPORT

Marton Klára csoportvezető - restaurátor, textil szakrestaurátor, főtanácsos
30/305-1481 szakmai önéletrajz
Nagy Ágnes szilikát-szakrestaurátor
  szakmai önéletrajz
Horváth Péter főrestaurátor
  szakmai önéletrajz



TECHNIKAI CSOPORT

Matucza Ferenc csoportvezető, grafikus, főtanácsos
30/869-6080 szakmai önéletrajz
Horváth Péter múzeumi technikus
30/869-6049  
Szíva László technikus
   



SMMI KIÁLLÍTÓHELYEK - ELÉRHETŐSÉGEK

Rippl-Rónai Múzeum, jegypénztár Kaposvár Fő u. 10.
Csavari János vezető teremőr
20/287-5152
Rippl-Rónai Emlékmúzeum, Kaposvár Rómahegy
Matucza Géza gondnok
82/422-144
József Attila Emlélkmúzeum, Balatonszárszó, József A. u. 7.
Lőrincz Jánosné gondnok
20/287-1371
Latinovits Zoltán Emlékkiállítás, Balatonszemes, Bajcsy-Zsilinszky u.52.
Pajor Lajosné gondnok
06/30/302-6733
Zichy Mihály Emlékmúzeum , Zala, Zichy Mihály u. 20.
Petrus Magdolna gondnok
84/320-607
Berzsenyi Dániel Emlékmúzeum, Nikla, Berzsenyi D. u. 96.
Darabos József gondnok
85/336-185
Kunffy Lajos Emlékmúzeum, Somogytúr, Árpád u. 22.
Tóth József gondnok
85/327-171
Noszlopy-kúria, Újvárfalva, Noszlopy u. 7.
Vers Józsefné gondnok
82/715-578
Ácsné Imrő Judit gyűjteményvezető
82/484-223

 

 

Kezdőlap